logo

پیشرو رایان دماوند

این شرکت در سال 1392 ثبت در قالب تیم دماوند آی تی، در حوزه آی تی خدمات مختلفی مانند :
• طراحی انواع وب سایت • بهینه سازی وب سایت • پیاده سازی انواع اپلیکیشن های تحت وب • اده سازی انواع اپلیکیشن های موبایل (اندروید و ios) • مشاوره راه اندازی کسب و کار های آنلاین • برند سازی و آنلاین مارکتینگ • و … ارائه مینماید

 

وب سایت گروه SOGEFI

وب سایت گروه SOGEFI

طراحی وب سایت گروه SOGEFI که با بیش از ۳۰ سال سابقه در زمینه طراحی، توسعه و عرضه محصولاتی با فناوری بالا به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان در صنعت خودرو توسط برنامه نویسان شرکت دماوند آی تی پیاده سازی گردید.

محصولات بخش فیلتراسیون(پالایش) SOGEFI به عنوان قطعات اصلی برروی خودروهای در حال ساخت (OE) نصب می شوند و برخی از شرکت های خودروسازی که از مشتریان عمده SOGEFI محسوب می شوند.

عبارتند از : مان (MAN) ، مرسدس بنز تراک (Mercedes-Benz Trucks) داف تراک (DAF Trucks) ، ایویکو (Iveco) ، اسکانیا (Scania) ، ولوو تراک (Volvo Trucks ) و رنو تراک(Renault Trucks ) و همچنین در حال حاضر SOGEFI اقدام به عرضه فیلترهای یدکی با کیفیتی برابر با همان قطعات اصلی(OE) برای کامیون ها و اتوبوس ها نیز نموده است.

محصولات SOGEFI Pro

قادر هستند به تولید کنندگان این گونه خودروها در خصوص تمرکز بر بهینه سازی و کنترل هزینه ها و ثابت نگه داشتن کیفیت وسایل نقلیه تولیدشان یاری رسانند.

فیلترهای SOGEFI با تطابق بر اکثر نیازهای دقیق کیفی و بدیع تولیدکنندگان خودرو ، استفاده کنندگان این وسایل نقلیه را از عملکرد مناسب در طول زمان مطمئن می سازد.

با استفاده از فیلترهای SOGEFI Pro وسایل نقلیه، تجارت مالکین آنها سریعتر ، ایمن تر و کارآمدتر خواهد بود.

درصد تکمیل بودن پروژه 0

داستان پروژه

پس از نیازسنجی و امکانات مدنظر این پروژه اقدام به ایده پردازی و طراحی صفحات مختلف وب سایت در حالت های موبایل، تبلت و دسکتاپ نمودیم. نکته ای که در زمان انجام این پروژه و پروژه های دیگر مد نظر داشتیم حس خوب و شیرین ارائه کاری منحصر بفرد و به روز می باشد که پس از تست ها و بررسی های مختلف در فازهای مختلف به دست می آید.

تکنولوژی های استفاده شده

PHP , JQuery , HTML , CSS

تاریخ

17 می, 2018

دسته بندی

شرکتی

اشتراک گذاری