preloder
logo

پیشرو رایان دماوند

این شرکت در سال 1392 ثبت در قالب تیم دماوند آی تی، در حوزه آی تی خدمات مختلفی مانند :
• طراحی انواع وب سایت • بهینه سازی وب سایت • پیاده سازی انواع اپلیکیشن های تحت وب • اده سازی انواع اپلیکیشن های موبایل (اندروید و ios) • مشاوره راه اندازی کسب و کار های آنلاین • برند سازی و آنلاین مارکتینگ • و … ارائه مینماید

اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل

امروزه استفاده از اپلیکیشن موبایل با گستردگی استفاده از گوشی های هوشمند سیر صعودی
بسیار بالایی دارد به طوری که کمتر کسی است از نرم افزارهای مطرحی چون snapp و digikala و تلگرام و … استفاده نکند.

با رشد این اپلیکیشن ها و فضای رقابت در این بازار روز به روز داغ تر می شود. صاحبین مشاغل در کنار داشتن یک وب سایت ایده آل و راهکارهای مختلف سعی در ایجاد اپلیکیشن های کاربردی برای کاربران خود دارند و چه بسا کسب و کارهایی بسیار قوی فقط بر پایه اپلیکیشن راه اندازی شده اند و روز به روز گسترش می یابند، نرم افزارهایی چون خرید میوه؛ سفارش آنلاین سوخت؛ ارسال کادو و گل و…

اگر شما هم ایده خاصی مد نظر دارید که می توانید شروع یک کسب و کار جدید باشد و یا کسب و کار قبلی شما را رشد و گسترش دهد. تیم برنامه نویسی نرم افزار موبایل دماوند آی تی آماده ارائه مشاوره و انجام پروژه های شما با بالاترین کیفیت در کمترین زمان است.

IOS

ANDROID

برخی از دسته بندی نرم افزارهای موبایل

ما با مشتریانمان کار می کنیم تا برنامه های تلفن همراه قانع کننده ای را ایجاد کنیم که موجب ماندگاری و ارزش مشتریان خود می شود. درک ما از تکنولوژی تلفن همراه و وب، ما را قادر می سازد تا سطح کارایی خود را به شرکت شما برسانیم مانند هیچ کس دیگری.
فروشگاهی

شبکه اجتماعی

خانه هوشمند

شهر هوشمند

نرم افزار مسیریابی

نرم افزارهای سازمانی

بازی سازی

نرم افزارهای خدماتی

برنامه نویسی اندروید

شما می توانید با سفارش ساخت نرم افزار اندروید، آخرین محصولات، خدمات و اخبار را به سریعترین شکل ممکن به اطلاع مشتری ها و کاربران خود برسانید. مشتری های شما با داشتن اپلیکیشن اندروید، هر لحظه می توانند از آخرین محصولات و خدمات شما اطلاعات کسب کنند یا به سفارش محصولات بپردازند و یا می توانید با ساخت اپلیکیشن فروشگاه اندروید و سفارش دادن طراحی نرم افزار فروشگاه اندروید به فروش محصولات خود از طریق اپلیکیشن اندروید بپردازید.

برنامه نویسی IOS

 ios اولین و تنها سیستم عامل برای دستگاه های موبایل  قابل حمل شرکت اپل است. این سیستم عامل اولین  بار در سال 2007 ساخته شد و تا سال 2010 به عنوان  iphone os شناخته می شد. این سیستم عامل در انحصار شرکت اپل است و مجوز استفاده از آن در حال حاضر به هیچ شرکت دیگری واگذار نشده است.

طراحی اپلیکیشن

  • بر اساس درخواست شما، هزینه و میزان زمان اجرای پروژه برآورد می شود.

سفارش و مشاوره

ثبت سفارش


نام و نام خانوادگی

شماره تماس

برخی از نمونه کارهای اپلیکیشن موبایل

با مشاوره حضوری تیم دماوند آی تی بهترین مسیر را برای پیاده سازی ایده خود انتخاب نمایید