preloder
logo

پیشرو رایان دماوند

این شرکت در سال 1392 ثبت در قالب تیم دماوند آی تی، در حوزه آی تی خدمات مختلفی مانند :
• طراحی انواع وب سایت • بهینه سازی وب سایت • پیاده سازی انواع اپلیکیشن های تحت وب • اده سازی انواع اپلیکیشن های موبایل (اندروید و ios) • مشاوره راه اندازی کسب و کار های آنلاین • برند سازی و آنلاین مارکتینگ • و … ارائه مینماید

طراحی ‌سایت دکوراسیون داخلی

طراحی ‌سایت دکوراسیون داخلی

طراحی یک ‌سایت دکوراسیون داخلی

 

حتماً شما هم جزو کسانی هستید که به تغییر دکوراسیون داخلی منزل و یا محل کار علاقه‌مند هستید و آن را جزو فعالیت‌های ضروری و لازم برای ایجاد تحول در روحیه خود و اعضای خانواده یا همکارانتان می‌دانید. گاهی حتی با یک تغییر کوچک در چیدمان عناصر موجود در سالن، حس تغییر و پیشرفت را درون خود احساس خواهید کرد. تغییر دکوراسیون و توجه به نکات ضروری در چیدمانی، نیازمند دانش طراحی داخلی و ایده پردازی است. برای همین منظور است که امروزه، بسیاری از شرکت‌ها و دفاتر مهندسی را مشاهده می‌کنیم که عمده فعالیت خود را به دیزاین داخلی و طراحی دکوراسیون اختصاص داده‌اند. اما چه نکات و مواردی برای طراحی یک وب‌سایت دکوراسیون داخلی باید مدنظر قرار گیرد؟ این وب‌سایت چه مزایایی برای صاحبان کسب‌وکار خود فراهم می‌کند؟ ما در این مقاله قصد داریم تا این موارد را بررسی کنیم.

 

ارائه خدمات، نمونه کارها و ایده‌های شما در قالب وب‌سایت

 

توجه کنید که اولین اصل در داشتن یک وب‌سایت خوب، به‌روزرسانی و تطبیق آن با نیازهای روزانه است. وب‌سایت دکوراسیون داخلی باید دارای طراحی زیبا و مطالب به‌روزی باشد و از هارمونی رنگی مخصوص به خود پیروی کند. داشتن چنین وب‌سایتی، زمینه مناسبی برای معرفی، ترقی و افزایش اعتبار یک شرکت یا گروه طراحی داخلی را فراهم می‌کند. یکی از بخش‌های اصلی این وب‌سایت، ارائه نمونه کارها و سابقه فعالیت اعضای شرکت یا گروه در زمینه دیزاین داخلی است. افراد در ابتدا سعی می‌کنند که اعتبار شما را بررسی کرده و سپس با شما قرارداد ببندند. بنابراین شما باید رزومه کاری و سابقه فعالیت خود را در کنار مشتریان شاخصی که برای آن‌ها کار انجام داده‌اید، در وب‌سایت نمایش دهید. همچنین، نمونه کارهای شما می‌تواند شامل طراحی‌های سه‌بعدی از دکوراسیونی باشند که توسط برنامه‌های طراحی داخلی مانند 3Ds-Max ایجاد می‌شوند و آن‌ها را برای مشتریان خود ایجاد کرده‌اید. توجه کنید که با قرار دادن این طرح‌ها در وب‌سایت خود، سعی دارید به مخاطب این پیام را برسانید که شما کار خود را با مهارت انجام می‌دهید و در زمینه شغلی خود یک حرفه‌ای هستید. قرار دادن تصاویری از نمونه پروژه‌های انجام‌شده در دنیای واقعی به‌صورت گالری تصویر، در کنار تصاویر سه‌بعدی طراحی‌شده توسط شما نیز، می‌تواند حاوی نکته بسیار مثبتی باشد که تا چه حد طراحی و اجرای شما نزدیک به هم هستند. وجود بخشی به نام پروژه‌های انجام‌شده نیز، جزو سابقه فعالیت شما محسوب شده و می‌تواند این پیغام را برساند که شما تنها یک طراح دکوراسیون نیستید و طراحی‌های شما به مرحله اجرا نیز می‌رسند. یکی دیگر از بسترهای مهیا شده توسط وب‌سایت این است که شما می‌توانید یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولاتی مانند بسته آموزشی کار با نرم‌افزارهای طراحی سه‌بعدی و یا فروش فایل‌های آماده طراحی داشته باشید و از طریق آن، کسب درآمد نمایید. همچنین، برگزاری کلاس‌های آموزشی در زمینه طراحی داخلی و استفاده از نرم افزارهای مرتبط نیز، امکان دیگری است که توسط وبسایت فراهم می شود.

 

 

ارائه انواع راه‌های ارتباط با شما برای دسترسی‌پذیری بیشتر

 

پل‌های ارتباطی و روش‌های دسترسی به شما شامل پست الکترونیکی، تلفن، فاکس و یا نشانی دقیق شرکت بر روی نقشه‌های دیجیتالی گوگل، تأثیر بسیاری در نحوه دسترسی به شما خواهد داشت. به‌عنوان نمونه، اگر یک شخص مسئول بازاریابی و شخص دیگر مسئول مشاوره است، می‌توانید راه‌های ارتباط مستقیم مشتریان با آن‌ها را در وب‌سایت قرار دهید. وجود یک گالری تصویر زیبا و به‌روز، میزان خبره بودن شما در کار دیزاین و طراحی دکوراسیون را به نمایش می‌گذارد. سعی کنید که بهترین نمونه کارهای خود را در وب‌سایت قرار دهید.

 

بخش اطلاع‌رسانی به مخاطبین

 

بخش مهم دیگری که باید در وب‌سایت وجود داشته باشد، قسمتی برای با نمایش جدیدترین اخبار و مشاوره‌های رایگان به‌صورت متنی، صوتی یا ویدئویی است. این یکی از روش‌های جذب مخاطب در وب‌سایت‌های طراحی داخلی به شمار می‌آید و در مدت‌زمان کوتاهی، تأثیر فراوانی را به همراه دارد. درواقع شما می‌توانید با ارائه مشاوره‌های رایگان به بازدیدکنندگان وب‌سایت خود و همچنین، یا قرار دادن نکات و جدیدترین اخبار در حوزه طراحی داخلی و چیدمان منزل یا محل کار، رضایت مشتریان خود را به‌طور تضمینی به همراه داشته باشید. وجود یک تابلوی اعلان پویا و به‌روز از پروژه‌های در حال اجرا که درصد پیشرفت آن‌ها را برای هر مشتری نمایش می‌دهد نیز، می‌تواند یک نکته مثبت تلقی شود که شما بدون نیاز به تماس با مشتری، او را از وضعیت پروژه خود مطلع می‌سازید.
در پایان باید گفت که امروزه وب‌سایت‌های طراحی دکوراسیون داخلی و چیدمان منزل و محل کار، بسیار پرکاربرد و پرمخاطب هستند؛ هرچند که نباید فراموش کنید که به‌روز نگه‌داشتن وب‌سایت، مهم‌ترین اصل در جذب مخاطب و تبدیل آن به مشتری دائمی است.

 


امروزه خیلی از افراد در هر زمینه ای که قصد انجام کاری را دارند ابتدا سری به اینترنت می زنند. به این ترتیب شما هم برای اینکه از قافله عقب نمانید باید برای اینترنتی کردن کسب و کار خود اقدام نمایید. اکنون شما می توانید تمام امور مربوط به مدیریت خدمات اینترتی کسب و کار خود را به تیم دماوند آی تی بسپارید.

در صورت نیاز به مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان دماوند آی تی در ارتباط باشید.

تیم دماوند آی تی
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت